See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tulemüüride ja tugiteenuste ostmine
Beschreibung: Käesoleva hankemenetluse esemeks on tulemüüride, litsentside ja tugiteenuste ostmine vastavalt HD lisas 1 esitatud tehnilisele kirjeldusele. Seadmete üleandmise tähtaeg on hiljemalt 3 (kolm) kuud hankelepingu sõlmimisest. Hanketeatel märgitud lepingu sõlmimise algusaeg on eelduslik ja pole õiguslikult siduv. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313312-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vastavalt riigihangete seadusele