629204-2025 - Ergebnis
Tschechien – Optische Fachinstrumente – Specializované technické vybavení pro 3D skenování sbírkových předmětů malých rozměrů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpecializované technické vybavení pro 3D skenování sbírkových předmětů malých rozměrů
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy, jejímž předmětem bude dodávka v který umožní skenování nejmenších a malých sbírkových předmětů včetně barvy a textury, zachycení tvarově složitých objektů, ostrých hran a jemných linií s vysokou úrovní detailů, poskytující vysoké geometrické rozlišení, flexibilitu a výjimečné detaily. Ruční 3D skener bude použit pro skenování objektů kulturního dědictví menších rozměrů. Může být použito pro účely dokumentace, vytváření virtuálních prohlídek a digitalizaci sbírkových předmětů v muzeích, vytváření 3D modelů pro virtuální expozice.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungVZ250163