62921-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Usługa opracowania i wdrożenia modelu doradczo-edukacyjnego FlexiLAB w 25 placówkach edukacyjnych na terenie woj. podlaskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa opracowania i wdrożenia modelu doradczo-edukacyjnego FlexiLAB w 25 placówkach edukacyjnych na terenie woj. podlaskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa opracowania i wdrożenia modelu doradczo-edukacyjnego FlexiLAB w 25 placówkach edukacyjnych na terenie woj. podlaskiego”. 2. Usługa będzie realizowana w ramach Projektu Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Komponent A „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, inwestycja A3.1.1: „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”, zwanego dalej Projektem. 3. Zamówienie nie zostało podzielone części, Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Charakter przedmiotu zamówienia nie pozwala na podzielenie zamówienia ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych. Przedmiot zamówienia wymaga spójnej organizacji, koordynacji logistycznej i jednolitego standardu. Podział zamówienia doprowadziłby również do nadmiernych kosztów wykonania zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCEN.25.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen, 60161000 Paketbeförderung, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001