2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Schroefpersen
Beschreibung: RWZI West (de locatie van de Opdracht) is de grootste rioolwaterzuiveringsinstallatie van Waternet. Op dit moment heeft deze een capaciteit van 1 miljoen i.e. (inwoners equivalent). Er is een uitbreiding van de zuiveringscapaciteit voorzien van 0,4 miljoen i.e. voor 2040. Op RWZI West vindt slibvergisting plaats van het overtollige slib en extern aangevoerd slib van onze andere RWZI’s. Het uitgegiste slib wordt op dit moment ontwaterd met behulp van centrifuges. Deze centrifuges zijn einde levensduur en moeten vervangen worden. Waternet is voornemens in de nieuwe situatie het uitgegiste slib te ontwateren met behulp van schroefpersen. Daartoe zal er een nieuw ontwateringsgebouw worden gerealiseerd aan de overzijde van de Australiëhavenweg. In dit gebouw worden de schroefpersen geplaatst. Wij voorzien een ontwaterslibcapaciteit van circa 30.200 ton droge stof per jaar in 2040. (max. capaciteit: 30.200/365 x 1,2 = ca. 99 ton ds/dag). Waternet is op zoek naar een geschikte leverancier voor de levering en installatie van geschikte schroefpersen. Gezien de zeer grote capaciteit van RWZI AW zijn wij op zoek naar een leverancier die schroefpersen kan leveren met een zodanige capaciteit dat de levering beperkt blijft tot een nog nader te bepalen aantal schroefpersen. Deze leidraad beschrijft de inkoopprocedure en de keuze voor de contract- en aanbestedingsvorm voor de levering en installatie van de benodigde schroefpersen voor het project Slibontwatering RWZI AW (Amsterdam West).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
5. Los
Los: LOT-0000