629227-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa asortymentu do nakłuć naczyniowych do Pracowni Elektrofizjologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu do nakłuć naczyniowych do Pracowni Elektrofizjologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu do nakłuć naczyniowych wykonywanych w Pracowni Elektrofizjologii. 2. Materiały zużywalne do nakłócić naczyniowych stanowiące przedmiot zamówienia, pod względem wymaganych parametrów oraz ilości określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. 3. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 4. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 5. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 6. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zakup materiałów zużywalnych, jednorazowych, wszczepialnych i innych materiałów dla Pracowni Elektrofizjologii realizowany jest na podstawie kilku odrębnych postępowaniach. Podział zamówienia na odrębne postępowania spełnia wymóg ustawowy podzielenia zamówienia na części. Ponadto część pozycji asortymentu, uwzględnionego w niniejszym postępowaniu, musi być ze sobą kompatybilna.
Interne Kennung: ZPU/64/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: dokumenty, instrukcje obsługi, materiały informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia (np. katalogi, specyfikacja techniczna, informacja od producenta, informacja dla użytkownika lub inne materiały) potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ, w tym w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Materiały informacyjne i wymagane dokumenty składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej – podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym. 4. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych (wszystkich wskazanych w ust. 2), jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego. 5. Zamawiający przewiduje możliwość zwrócenia się do Wykonawcy o wyjaśnienie przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający nie wzywa do uzupełnienia lub wyjaśnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub jeśli zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania. 7. Zamawiający przewiduje maksymalnie jednorazowe zwrócenie się do danego Wykonawcy o uzupełnienie danego przedmiotowego środka dowodowego, z zastrzeżeniem ust. 6. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) formularz asortymentowo-cenowym, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; 2) oświadczenie (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 3) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 4) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z dokumentów rejestrowych (np.: KRS/CEIDG); 5) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 6) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne (jeśli dotyczy); 7) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy); 8) przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale XIII ust. 2 do SWZ. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0006