See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania komputerowego.
Beschreibung: Dostawa oprogramowania komputerowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 Pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 306081-2026
Interne Kennung: CLO/ZP/13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp (art. 138 ust. 4 Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Oprogramowanie biurowe - 50 kompletów oprogramowania. Minimalne wymagania przedmiotu umowy opisano w Rozdziale 5 pkt 5.3 SWZ. Postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się także w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Oprogramowanie do kompleksowej obsługi PDF - 5 sztuk. Minimalne wymagania przedmiotu umowy opisano w Rozdziale 5 pkt 5.3 SWZ. Postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się także w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ
Interne Kennung: 2