629270-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów do badań diagnostycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do badań diagnostycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa materiałów do badań diagnostycznych w podziale na 19 części (pakiety)
Interne Kennung: EZ/516/415/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.) - Przetarg Nieograniczony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie zadania (części) oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - formularz cenowy - projekt umowy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141642 Dränzubehör, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33169400 Chirurgische Sets, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 38423000 Druckmessgeräte, 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: ZADANIE 1
Beschreibung: Preparat w aerozolu do utrwalania pobranych wymazów biologicznych… Osłona na głowicę USG z naturalnego lateksu…
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dla każdej z części zamówienia (pakietów) odrębnie, dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia asortymentu niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia. Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości dostarczanego asortymentu, w zakresie docelowej ilości nieprzekraczającej 60% zamówienia podstawowego, z zachowaniem cen i warunków udzielonego zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości przewidzianych dla każdego z zadań w zakresie podstawowym, a Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć ten asortyment. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego zawarte w projekcie umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie skutkuje sporządzaniem aneksu do zawartej umowy.
Los: LOT-0024
Titel: ZADANIE 2
Beschreibung: Strzykawko-próbówka do pobierania krwi w systemie aspiracyjnym oraz próżniowym…
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0025
Titel: ZADANIE 3
Beschreibung: Nakłuwacz do pobierania krwi kapilarnej… Wapno sodowane o wysokiej chłonności CO2…
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0026
Titel: ZADANIE 4
Beschreibung: Pojemnik do transportu materiału histopatologicznego 15–20 ml… Pojemnik do transportu materiału histopatologicznego 30–40 ml… Szkiełko mikroskopowe podstawowe 76x26x1 mm…
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0027
Titel: ZADANIE 5
Beschreibung: Filtry przeciwpyłowe góra/dół do pochłaniacza CO2… Wstępnie zapakowany pochłaniacz CO2 (12 szt.)…
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0028
Titel: ZADANIE 6
Beschreibung: Nieinwazyjny zestaw do pomiaru ciśnienia wewnątrzbrzusznego bez worka… Worek do godzinowej zbiórki moczu do tego pomiaru…
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0029
Titel: ZADANIE 7
Beschreibung: Zestaw pomiarowy spirometrii D-lite++ 2 m… Jednorazowa linia próbkująca do spirometrii, długość 2 m… Jednorazowa linia próbkująca do spirometrii, długość 6 m…
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0030
Titel: ZADANIE 8
Beschreibung: Bezpieczny pojemnik z formaliną 20 ml… Bezpieczny pojemnik z formaliną 60 ml… Sensor przepływu do kalorymetrii dla dorosłych i dzieci… Sensor przepływu do kalorymetrii dla noworodków… Elektroda ze stałym żelem z kablem DIN…
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0031
Titel: ZADANIE 9
Beschreibung: Elektroda neutralna niedzielona bez kabla dla dorosłych… Mikroelektroda igłowa prosta z wolframu…
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0032
Titel: ZADANIE 10
Beschreibung: Papiery termiczne i rejestracyjne do EKG, USG, defibrylatorów i programatorów (pozycje 1–11)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0033
Titel: ZADANIE 11
Beschreibung: Żel przewodzący do badań EKG 250 ml… Żel przewodzący do badań USG 500 ml… Żel przewodzący do badań USG 5 l…
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0034
Titel: ZADANIE 12
Beschreibung: Samoprzylepny czujnik pulsoksymetru 3–20 kg…
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0035
Titel: ZADANIE 13
Beschreibung: Żel przewodzący/poślizgowy do endoskopii w tubie min. 142 g…
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0036
Titel: ZADANIE 14
Beschreibung: Żel ścierny (abrazyjny) pod elektrody… Pasta klejąco-przewodząca do elektrod… Żel kontaktowy wysoko przewodzący do ENG/EMG… Medyczna pasta ścierna do przygotowania naskórka…
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0037
Titel: ZADANIE 15
Beschreibung: Elektroda igłowa koncentryczna EMG (25 szt./op.)… Para elektrod pierścieniowych EMG/NCS… Bipolarne elektrody stymulujące…
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0038
Titel: ZADANIE 16
Beschreibung: Elektroda EKG dla dorosłych okrągła 42 mm… Elektroda EKG dla dorosłych do Holtera… Elektroda EKG noworodkowa… Elektroda EKG pediatryczna… Elektrody EKG RTG/MRI dla dorosłych… Elektrody EKG RTG/MRI noworodkowe…
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0039
Titel: ZADANIE 17
Beschreibung: Czujnik do przyklejania na czoło (OxiMax)… Czujnik OxiMAX z miedzianą osłoną Faraday’a… Czujnik OxiMAX dla noworodków do 5 kg… Elektroda dzielona powrotna zintegrowana z kablem… Elektroda do monitorowania BIS (Zipprep)…
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0040
Titel: ZADANIE 18
Beschreibung: Elektrody pediatryczne do defibrylacji Mindray BeneHeart D3/D6… Elektrody dla dorosłych/dzieci ≥25 kg do defibrylacji Mindray BeneHeart D3/D6…
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0041
Titel: ZADANIE 19
Beschreibung: Paski z bibuły filtracyjnej (Test Schirmera)…
Interne Kennung: 19