See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Wydziału Fizyki UW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Wydziału Fizyki UW, a szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa serwera obliczeniowego wielordzeniowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa komputera przenośnego
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa dysków SSD o różnej pojemności - 4 szt
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa stacji roboczej do obliczeń numerycznych
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/5
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa stacji roboczej do obliczeń numerycznych wraz z monitorem
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa serwera obliczeniowego
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Dostawa komputera stacjonarnego wraz z pamięcią wielokanałową i monitorem
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/8
Haupteinstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Dostawa komputera stacjonarnego wraz z pamięcią wielokanałową i monitorem – 3 szt
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Dostawa serwera usług sieciowych - 2 szt
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Dostawa tabletu
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/11
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Dostaw urządzenia wielofunkcyjnego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Dostawa tabletu
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Dostawa komputera przenośnego z funkcją tabletu
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Dostawa komputera przenośnego do obliczeń - 2 szt
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Dostawa stacji roboczej wraz z monitorem
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Dostawa tabletu
Interne Kennung: POUZ-361/205/2025/WF/17