62929-2026 - Ergebnis
Tschechien – Busse – Nákup až 9 ks autobusů 15 m
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup až 9 ks autobusů 15 m
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je dodávka 3 ks meziměstských dieselových autobusů splňující minimální technické požadavky dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace – technická specifikace a ocenění (dále jen „autobus“). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 vyhrazuje možnou změnu závazku ze Smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu autobusů maximálně o dodatečných 6 ks autobusů. V podrobnostech k vyhrazené změně závazku viz závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je dále poskytování služeb záručního servisu, pravidelných záručních servisních prohlídek, dodání veškeré dokumentace, provedení školení osob určených zadavatelem k obsluze autobusů a další činnosti nebo dodávky dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace. Podmínky poskytování předmětu plnění blíže upravuje závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Interne KennungNákup až 9 ks autobusů 15 m
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 vyhrazuje možnou změnu závazku ze Smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu autobusů maximálně o dodatečných 6 ks autobusů. V podrobnostech k vyhrazené změně závazku viz závazný návrh Smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.