629336-2023 - Wettbewerb
Belgien – Büroreinigung – Raamovereenkomst schoonmaken gemeentelijke gebouwen - dienstjaar 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst schoonmaken gemeentelijke gebouwen - dienstjaar 2024
Beschreibung: Gemeente Lanaken start de procedure voor de opdracht voor het schoonmaken van diverse gemeentelijke gebouwen voor het dienstjaar 2024. Dit dienstjaar geldt als overgangsjaar. In 2024 wordt een bijkomende opdracht geplaatst voor de aanstelling van een extern bedrijf voor het ontwerp van een kwaliteitssysteem/schoonmaakprogramma. Die informatie kan geïntegreerd worden in een nieuwe overheidsopdracht vanaf 01/01/2025. Daarom start gemeente Lanaken - in afwachting van het ontwerp in 2024 - een procedure voor een nieuwe raamovereenkomst voor het schoonmaken van de gemeentelijke gebouwen voor één dienstjaar (2024). Het betreft een gezamenlijke opdracht waarbij de Gemeente Lanaken de procedure zal voeren en in naam van OCMW Lanaken, Autonoom Gemeentebedrijf Lanaken en VZW Toerisme.
Interne Kennung: 10/13/2023 11:16 AM 3PID2579 2023/2579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst schoonmaken gemeentelijke gebouwen - dienstjaar 2024
Interne Kennung: 2023/2579