629349-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji, gwarancją oraz wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji, gwarancją oraz wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy
Beschreibung1. a) Dostawa do Lokalizacji 4 sztuk serwerów obliczeniowych (Urządzeń) wraz z Oprogramowaniem oraz zapewnieniem Licencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Urządzeń, zgodnie z wymaganiami pkt IX tabela nr 1 OPZ; b) Dostawa Oprogramowania do wirtualizacji w ilości właściwej do liczby serwerów dostarczonych zgodnie z pkt 1 powyżej wraz z zapewnieniem Licencji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Oprogramowania do wirtualizacji, zgodnie z wymaganiami pkt IX tabela nr 2 OPZ; c) przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji oraz pozostałych danych i dokumentów, o których mowa w pkt VI.8 OPZ; d) Zapewnienie Gwarancji dla Urządzeń na okres 36 miesięcy, zgodnie z wymaganiami pkt VIII OPZ; e) Zapewnienie Wsparcia technicznego dla Oprogramowania na okres 36 miesięcy, zgodnie z wymaganiami pkt VII OPZ 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: Dostawa do Lokalizacji Urządzeń wraz z Oprogramowaniem (w tym Oprogramowaniem do wirtualizacji) oraz zapewnieniem Licencji i przekazaniem Dokumentacji oraz pozostałych wymaganych danych i dokumentów w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy. Objęcie dostarczonych Urządzeń Gwarancją przez okres 36 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez strony protokole odbioru końcowego. Objęcie dostarczonego Oprogramowania Wsparciem technicznym na okres 36 miesięcy od dnia odbioru wskazanego w podpisanym przez strony protokole odbioru końcowego. 10. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz kryteriami oceny ofert określonymi w opisie kryteriów oceny ofert w pkt. 19 Rozdziału I SWZ (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ -Instrukcja dla Wykonawców). 10. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest przez Pełnomocnika Zamawiającego działającego na podstawie pełnomocnictwa udzielonego na podstawie art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.): 11. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zostanie zawarta bezpośrednio z Zamawiającym Skarb Państwa – Minister Cyfryzacji ul. Królewska 27 00-060 Warszawa
Interne KennungCOI-ZAK.262.47.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA SERWERÓW WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM DO WIRTUALIZACJI, GWARANCJĄ ORAZ WSPARCIEM TECHNICZNYM NA OKRES 36 MIESIĘCY
Beschreibungzgodnie z OPZ