2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych usytuowanego na terenie Gminy Kłaj do końca 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego – dalej zwane „postępowaniem” prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. 2026 poz. 793) zwanej dalej „ustawą Pzp” lub „Pzp”. Wartość przedmiotowego postępowania przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanym dalej „PSZOK”, zlokalizowanego w Targowisku 552A, gmina Kłaj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services