2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servers & Storage
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de levering van, alsmede het verlenen van ondersteuning bij, servers en storage ten behoeve van ROC van Twente. De scope van de opdracht wordt als volgt omschreven: - Het leveren van een centraal servers-storagesysteem; - Uitvoeren van een migratie van huidig servers-storagesysteem naar een nieuw te leveren systeem. - Het verzorgen/afhandelen van soft- en hardware support, aftersales, garantie, reparaties op servers en storage. - Verzorgen van dienstverlening (op verzoek, updates, etc.). Daarnaast is opdrachtnemer in staat om ROC van Twente te ondersteunen in haar onderhoudsstrategie, zodat ROC van Twente zelf (via haar ICT-organisatie) zorg kan dragen voor de dagelijks en klein onderhoud op servers en storage. Het ondersteunen bestaat uit leveren van onderdelen maar ook reparaties en advisering.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0000