2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot onderhoud sportvelden - kunstgras
Beschreibung: Gemeente Noordwijk is voornemens een RAW-raamovereenkomst af te sluiten met één aannemer voor het onderhoud aan de sportvelden voor een periode van maximaal 4 jaar (2 jaar vast en 2 x 1 jaar verlenging). Omdat de omvang van de werkzaamheden op voorhand niet zijn vast te stellen is er gekozen voor RAW-raamovereenkomst zonder afnameverplichting. Het werk bestaat in hoofdzaak uit het onderhoud van kunstgras sportvelden, waaronder: - groot onderhoud kunstgras sportvelden; - groot onderhoud hybride sportvelden; - groot onderhoud asfalt sportveld; - inspecteren sportvelden; - reinigen kolken en lijngoten; - bijkomende werkzaamheden. Zie het bestek voor meer informatie over de omvang.
Interne Kennung: NW 042025 PRJ-2500098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
629367-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Groot onderhoud sportvelden - kunstgras
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: NW 042025 PRJ-2500098
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.