See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektēšana, autoruzraudzība un būvdarbi Madonas novada pašvaldības izglītības iestāžu infrastruktūras uzlabošanai Ērgļu un Lubānas vidusskolās
Beschreibung: Ir projektēšana, autoruzraudzība un būvdarbi, kas paredz Lubānas un Ērgļu vidusskolas telpu atjaunošanas un pārbūves būvdarbus atbilstoši Tehniskajām specifikācijām un citiem iepirkuma dokumentu noteikumiem.
Interne Kennung: MNP 2024/22_ESAF
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Projektēšana, autoruzraudzība un būvdarbi Madonas novada pašvaldības Ērgļu apvienības pārvaldes Ērgļu vidusskolā