2. Verfahren
Verfahren
Titel: vooraankondiging Concessie Friese waddenveren
Beschreibung: Vervoer van personen en aanvullende goederen en vervoersmiddelen van en naar de vaste wal en de Friese waddeneilanden. Vlieland Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog. 1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure volgt op tenderned
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60610000 Fährtransport
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Concessies
Beschreibung: Geen openbare aanbesteding 1
Interne Kennung: 1