629389-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Aanbesteding afvalverwerking
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding afvalverwerking
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van afvalverwerking gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van drie (3) keer twee (2) jaar en eenmaal één jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse waarde van ca. € 115.000, - (excl. BTW).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Locaties Dunamare Onderwijs Groep
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van drie (3) keer twee (2) jaar en eenmaal één jaar.