629393-2026 - Wettbewerb
Polen – Sozialforschung – Badanie pilotażowe i normalizacyjne służące ocenie baterii testów przeznaczonych do pomiaru uzdolnień matematycznych, językowych i naukowo-badawczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badanie pilotażowe i normalizacyjne służące ocenie baterii testów przeznaczonych do pomiaru uzdolnień matematycznych, językowych i naukowo-badawczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja badań pilotażowych i normalizacyjnych służących ocenie baterii testów przeznaczonych do pomiaru uzdolnień matematycznych, językowych i naukowo-badawczych w ramach projektu “Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży” (numer projektu: FERS.01.06-IP.05-0002/23). Realizacja badania przez Wykonawcę oznacza przeprowadzenie badań z wykorzystaniem nowatorskich narzędzi diagnostycznych do pomiaru uzdolnień matematycznych, naukowo-badawczych i językowych dla dzieci w wieku 7-17 lat. Celem przedmiotu zamówienia jest pilotaż (weryfikacja poprawności stworzonych narzędzi) oraz badanie normalizacyjne (opracowanie norm). Badanie zostanie przeprowadzone w formie mieszanej: elektronicznej oraz tradycyjnej (papier-ołówek). Uczestnikami badania będą uczniowie w wieku 7 - 17 lat. Planuje się, że w obu etapach (pilotaż i normalizacja) przebadanych zostanie łącznie 5 650 uczniów. Badanie zostanie przeprowadzone w szkołach - na etapie pilotażu dobór próby (zgodny z wytycznymi Zamawiającego) pozostaje po stronie Wykonawcy, na etapie badania normalizacyjnego wylosowaną próbę (główną i rezerwową) dostarczy Zamawiający. Kwestionariusze zostaną także wypełnione przez rodziców i nauczycieli. Opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia zawarty jest Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
Interne Kennung: IBE PIB/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja badań pilotażowych i normalizacyjnych służących ocenie baterii testów przeznaczonych do pomiaru uzdolnień matematycznych, językowych i naukowo-badawczych w ramach projektu “Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży” (numer projektu: FERS.01.06-IP.05-0002/23). Realizacja badania przez Wykonawcę oznacza przeprowadzenie badań z wykorzystaniem nowatorskich narzędzi diagnostycznych do pomiaru uzdolnień matematycznych, naukowo-badawczych i językowych dla dzieci w wieku 7-17 lat. Celem przedmiotu zamówienia jest pilotaż (weryfikacja poprawności stworzonych narzędzi) oraz badanie normalizacyjne (opracowanie norm). Badanie zostanie przeprowadzone w formie mieszanej: elektronicznej oraz tradycyjnej (papier-ołówek). Uczestnikami badania będą uczniowie w wieku 7 - 17 lat. Planuje się, że w obu etapach (pilotaż i normalizacja) przebadanych zostanie łącznie 5 650 uczniów. Badanie zostanie przeprowadzone w szkołach - na etapie pilotażu dobór próby (zgodny z wytycznymi Zamawiającego) pozostaje po stronie Wykonawcy, na etapie badania normalizacyjnego wylosowaną próbę (główną i rezerwową) dostarczy Zamawiający. Kwestionariusze zostaną także wypełnione przez rodziców i nauczycieli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia zawarty jest Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
629393-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IBE PIB/27/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79315000 Social research services
5. Lot
Lot: LOT-0001