2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie gminnego transportu zbiorowego
Beschreibung: 1. Wykonywanie w ramach publicznego transportu zbiorowego (Linia 512, 512a) w sieci komunikacyjnej organizowanej przez gminę Ścinawa na obszarze gminy Ścinawa oraz innych gmin, z którymi gmina Ścinawa zawrze porozumienia na wspólną organizację usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, usług przewozu osób, ich bagażu podręcznego oraz zwierząt. Usługi przewozowe wykonywane będą: 1) jednym autobusem firmy Solaris Urbino 12, będący własnością Zamawiającego, który zostanie użyczony Wykonawcy do wykonywania wyłącznie przewozów w komunikacji gminnej, obsługiwany i serwisowany przez Wykonawcę na jego koszt zgodnie z instrukcjami obsługi i naprawy oraz warunkami; 2) jednym autobusem rezerwowym, który zapewni Wykonawca w ramach realizacji zadania, spełniający wymagania Zamawiającego: min. 90 miejsc siedzących, rok produkcji: min. 2021, długość, min. 12,00 m, niskopokładowy, klimatyzowany. Szacunkowa ilość wozokilometrów w ciągu 12 miesięcy na danej lini: 109 131,95. Szacowana wielkość pracy eksploatacyjnej w okresie umowy może się różnić od rzeczywistej, np. ze względu na dzień zawarcia umowy. Aktualny rozkład jazdy znajduje się na stronie http://scinawa.rozklady.net/index2.html. 2. Przewóz uczniów i dzieci do szkół i przedszkola na terenie gminy Ścinawa w roku szkolnym na podstawie zakupionych biletów miesięcznych szkolnych (rano i powrót) zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, a także w dni wolne od nauki w razie zaistniałej potrzeby, według wskazanych tras przejazdu. Ilość tras: 5 Orientacyjna dzienna ilość km: 422. Prognozowana liczba dzieci dojeżdżających do szkół: 300 osób. Tabor do realizacji zadania zapewni Wykonawca. Ilość wymaganych miejsc w autobusach dla trasy:1- 90, 2- 50, 3- 48, 4- 58, 5-52. 3. Przewóz uczniów z niepełnosprawnościami w roku szkolnym, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego (a także w dni wolne od nauki według zaistniałej potrzeby oraz ferie zimowe i wakacje – dotyczy przedszkola), według wskazanych tras przejazdu. Ilość tras: 2. Orientacyjna dzienna ilość km 264. Tabor do realizacji zadania zapewni Wykonawca. Ilość wymaganych miejsc w autobusach dla trasy:1- 18, 2- 18. 4. Transport publiczny Gminy Ścinawa od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki (lipiec i sierpień). Orientacyjna dzienna ilość km: 235. Ilość linii: 2. Tabor do realizacji zadania zapewni Wykonawca. Ilość wymaganych miejsc w autobusie: min. 64 Zamawiający informuje, iż jest możliwość dokonania zmian w niniejszym ogłoszeniu.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001