See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht Hosting Groeipakketapllicaties en Kring
Beschreibung: De toepassingen CGPA (Groeipakket) en Kring vormen samen de basistoepassing voor de uitbetaling van het Groeipakket (de toelagen in het kader van het Gezinsbeleid).
Interne Kennung: VUTG-BIMT2023-001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VUTG-BIMT2023-001 - 1
Beschreibung: De toepassingen CGPA (Groeipakket) en Kring vormen samen de basistoepassing voor de uitbetaling van het Groeipakket (de toelagen in het kader van het Gezinsbeleid). De bedoeling is dit op te zetten in een private omgeving binnen de Europese Economische Ruimte, omwille van de privacy-gevoeligheid van de gegevens. Op technisch vlak omvat dit in de huidige opbouw een kubernetes-omgeving en postgresql als database. De opdracht omvat de hosting (inclusief de migratie indien vereist), maar tevens de garantie van de beschikbaarheid van de toepassingen.
Interne Kennung: 1