629407-2025 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na potraviny, nápoje a tabákové výrobky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na potraviny, nápoje a tabákové výrobky
BeschreibungCílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na potraviny, nápoje a tabákové výrobky. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Vorherige Bekanntmachung43392-2021
Interne Kennung0220990019
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky potravin, nápojů a tabákových výrobků. Předmět plnění, jejich hodnotící kritéria a veškeré zadávací podmínky budou podrobně vymezeny vždy ve výzvě k podání nabídek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelVýzva č. 4 pro kategorii č. 11 Káva a čaj
BeschreibungDodávky kávy, zejména zrnkové pro potřeby kanceláří Zadavatele
Interne Kennung0230990231
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte