2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van inspecties, onderhoud en levering van gymtoestellen
Beschreibung: Uitvoeren van inspecties, onderhoud en levering van gymtoestellen Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: K011533
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uitvoeren van inspecties, onderhoud en levering van gymtoestellen, zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar. In verband met levensduur van de materialen en de bijbehorende garantie is gekozen voor een langere looptijd van de overeenkomst van zes (6) jaar in plaats van de gebruikelijke vier (4) jaar. Daarnaast worden kleine spelmaterialen uitgevraagd als optie.