2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu do cyfryzacji dokumentacji medycznej, tj. narzędzia do zbierania podpisów (ekrany dedykowane z uchwytami, długopisy cyfrowe, dodatkowe przystawki), oprogramowanie, integracja z systemem HIS, licencje na urządzenia, wdrożenie (w tym przygotowanie formularzy dokumentacji medycznej), opieka serwisowa
Beschreibung: Zakup systemu do cyfryzacji dokumentacji medycznej, tj. narzędzia do zbierania podpisów (ekrany dedykowane z uchwytami, długopisy cyfrowe, dodatkowe przystawki), oprogramowanie, integracja z systemem HIS, licencje na urządzenia, wdrożenie (w tym przygotowanie formularzy dokumentacji medycznej), opieka serwisowa. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został: 1) we Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ wraz z Harmonogramem prac wdrożeniowych (Załącznik nr 2 do umowy) oraz 2) w Specyfikacji funkcjonalno-technicznej stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ, która stanowić będzie załącznik do zawartej umowy.
Interne Kennung: PNE.D.DI.40.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001