629418-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Scala Scholen - Groenonderhoud schoolpleinen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Scala Scholen - Groenonderhoud schoolpleinen
Beschreibung: Het groenonderhoud dient georganiseerd te worden voor alle schoolpleinen van Scala Scholen. In de huidige situatie zijn dit vijftien schoolpleinen. Onder groenonderhoud wordt in dit werk verstaan: - Onderhoud beplanting (heesters, hagen); - Onderhoud en maaien van gras; - Schoonhouden speelondergronden; - Onderhoud verhardingen; - Visuele inspectie en onderhoud bomen; - Verzamelen en vervoeren van vrijkomend (blad)afval. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10 Het betreft het groenonderhoud aan een vijftiental schoolpleinen. ca. 4.600 m2 beplanting, ca. 1.350 m1 hagen, ca. 26.900 m2 verharding en speelondergronden, ca. 3.270 m2 gazon, ca. 125 st bomen. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10
Interne Kennung: 8786_10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Groenonderhoud schoolpleinen
Beschreibung: Het groenonderhoud dient georganiseerd te worden voor alle schoolpleinen van Scala Scholen. In de huidige situatie zijn dit vijftien schoolpleinen. Onder groenonderhoud wordt in dit werk verstaan: - Onderhoud beplanting (heesters, hagen); - Onderhoud en maaien van gras; - Schoonhouden speelondergronden; - Onderhoud verhardingen; - Visuele inspectie en onderhoud bomen; - Verzamelen en vervoeren van vrijkomend (blad)afval. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10 Het betreft het groenonderhoud aan een vijftiental schoolpleinen. Ca. 4.600 m2 beplanting, ca. 1.350 m1 hagen, ca. 26.900 m2 verharding en speelondergronden, ca. 3.270 m2 gazon, ca. 125 st bomen. De meer specifieke eisen met betrekking tot deze opdracht zijn opgenomen in de Werkomschrijving Groenonderhoud_Scala Pleinplan 8768_10
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever onder gelijkblijvende voorwaarden