629426-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Wartung von Informationstechnologiesoftware – Vzdrževanje celovite integrirane lekarniške aplikativne poslovne programske in s tem povezane strojne opreme za dobo štirih let
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje celovite integrirane lekarniške aplikativne poslovne programske in s tem povezane strojne opreme za dobo štirih let
Beschreibung: Vzdrževanje celovite integrirane lekarniške aplikativne poslovne programske in s tem povezane strojne opreme za dobo štirih let
Interne Kennung: JN/GL-1-2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553757