62943-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Medizinische Verbrauchsartikel – EU-udbud af rammeaftale vedr. køb af kompressionsprodukter ekskl. måltagning til Vesthimmerland, Hjørring, Frederikshavn, Jammerbugt og Morsø Kommuner
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-udbud af rammeaftale vedr. køb af kompressionsprodukter ekskl. måltagning til Vesthimmerland, Hjørring, Frederikshavn, Jammerbugt og Morsø Kommuner
BeschreibungEU-udbud af rammeaftale vedr. køb af kompressionsprodukter ekskl. måltagning til Vesthimmerland, Hjørring, Frederikshavn, Jammerbugt og Morsø Kommuner
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenOrdregiver har ret til at forlænge kontraktperioden 2 gange, hver gang med op til 12 måneder eller 1 gang med op til 24 måneder.