See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektu pro provedení rekonstrukce administrativního objektu SZ EU v Bruselu
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování jednostupňového projektu / projektu pro provedení rekonstrukce vlastního administrativního objektu SZ EU v Bruselu na adrese Rue Caroly 15, 1050 Ixelles, Bruxelles, Belgie včetně autorského dozoru na základě záměru investora a Zprávy o stavebně-technickém průzkumu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 000-ORG1