2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvuzraudzības pakalpojumi feldšerpunktu vides pieejamības nodrošināšanai Valmieras novadā
Beschreibung: Būvuzraudzības pakalpojumi feldšerpunktu vides pieejamības nodrošināšanai Valmieras novadā
Interne Kennung: VNP 2026/036AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Būvuzraudzība vides pieejamības prasību nodrošināšanai Burtnieku feldšerpunktam