2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinanie zakrzaczeń i zadrzewień oraz wykaszanie terenów nieleśnych w Nadleśnictwie Szczytno w 2025r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace: wycinanie odrośli zakrzaczeń i zadrzewień na pow. 30,82 ha (WYCINANIE), wykaszanie ręczne powierzchni nieleśnych bez zbioru biomasy na pow. 73,70 ha (WYKASZR), wykaszanie mechaniczne powierzchni nieleśnych bez zbioru biomasy na pow. 28,91 ha (WYKASZM), wykaszanie ręczne powierzchni nieleśnych ze zbiorem biomasy na pow. 4,47 ha, (BIOMASR), wykaszanie mechaniczne powierzchni nieleśnych ze zbiorem biomasy na pow. 21,10 ha (BIOMASM), wycinanie czeremchy amerykańskiej na pow. 5 ha (CZEREMCHA). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. rodzaj prac, ich wielkość, zakres, lokalizację oraz sposób wykonania zawiera załącznik nr 4 do SWZ. Lokalizacja powierzchni przeznaczonych do realizacji zamówienia została przedstawiona na mapie stanowiącej załącznik nr 14 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 452011-2025
Interne Kennung: ZG.272.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001