629463-2026 - Ergebnis
Rumänien – Sozialforschung – Servicii de analiză strategică a principalelor subiecte politice interne și europene și a tendințelor de comunicare politică asupra acestora reflectate în mass-media și rețelele sociale
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de analiză strategică a principalelor subiecte politice interne și europene și a tendințelor de comunicare politică asupra acestora reflectate în mass-media și rețelele sociale
Beschreibung: Autoritatea contractantă dorește să achiziționeze servicii de analiză strategică a principalelor subiecte politice interne și europene și a tendințelor de comunicare politică asupra acestora reflectate în mass-media și rețelele sociale. Serviciile care fac obiectul prezentei cereri de oferte, inclusiv eventualele cerințe minime, sunt descrise în detaliu mai jos: I. Analiza strategică zilnică a principalelor subiecte politice interne și europene, precum și a tendințelor de comunicare politică asupra acestora reflectate în mass-media și rețelele sociale II. Analiza săptămânală a principalelor evoluții politice din România
Vorherige Bekanntmachung: 329101-2026
Interne Kennung: EC-COMM/BUH/2026/OP/0142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung