2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja konferencji pt.: „AI a rynek pracy: Kompetencje Przyszłości dla Regionu Warmii i Mazur”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja konferencji pt.: „AI a rynek pracy: Kompetencje Przyszłości dla Regionu Warmii i Mazur”, w ramach realizacji projektu własnego inwestycji KPO A3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie.
Interne Kennung: ZP.272.1.107.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001