2. Verfahren
Verfahren
Titel: Färg- och måleriprodukter
Beschreibung: Vimarhem AB handlar upp färg- och måleriprodukter. Vimarhem har 6 egna målare som utför in- och utvändigt underhåll på våra fastigheter.
Interne Kennung: 26/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111400 Farben und Wandbekleidungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224210 Malerpinsel
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Möjlighet till förlängning 1+1 år
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 39224210 Målarpenslar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Möjlighet till förlängning 1+1 år