629472-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Warme en koude drankenautomaten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme en koude drankenautomaten
Beschreibung: Dit is de aanbestedingsleidraad warme en koude drankenautomaten. Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens één partij te selecteren voor het verzorgen van de warme en koude drankenautomaten op basis van een full-service contract op de verschillende huisvestingslocaties van de gemeente. Het full-service contract omvat in ieder geval het leveren, plaatsen, aansluiten, in gebruik stellen, onderhouden en optimaal functionerend houden van de warme en koude drankenautomaten, alsmede het verwijderen van automaten bij einde van het contract. 25 automaten
Interne Kennung: 2026-536
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Warme en koude drankenautomaten -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsoptie
629472-2026 - Competition
Netherlands – Coffee, tea and related products – Warme en koude drankenautomaten
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Warme en koude drankenautomaten
Internal identifier: 2026-536
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Additional classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: verlengingsoptie