See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania do korekty tekstów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie oprogramowania do korekty tekstów naukowych w języku angielskim z licencją do używania w ramach działalności gospodarczej Zamawiającego (licencja komercyjna), przez 20 użytkowników, w okresie 12 miesięcy od dnia jego aktywacji, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem przez Wykonawcę udzielenia Zamawiającemu stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych przy czym w powyższym zakresie Wykonawca jest prawnie zobowiązany działać wobec Zamawiającego jako Licencjodawca lub w imieniu Licencjodawcy albo Licencjodawców, posiadając stosowne uprawnienie, umowę, pełnomocnictwo lub upoważnienie, pochodzące od Licencjodawcy albo Licencjodawców. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 405161-2026
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.16.2026.262.MOR[Horyzont BRN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48317000 Textverarbeitungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001