2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinální plyny pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ mezi zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení, na základě, které budou zadávány veřejné zakázky na dodávku medicinálních plynů pro potřeby Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je dodávka medicinálního kyslíku a medicinálního vzduchu určené k poskytování přednemocniční neodkladné péče, v souladu s požadavky zadávací dokumentace, zejm. přílohou Technická specifikace, po dobu 3 let ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Kyslík 2024