See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizarea infrastructurii Spitalului Județean de Urgență Slobozia cu echipamente pentru diagnosticarea și tratarea cancerului” (cod SMIS 328928)
Beschreibung: Furnizarea de echipamente medicale in cadrul proiectului „Modernizarea infrastructurii Spitalului Județean de Urgență Slobozia cu echipamente pentru diagnosticarea și tratarea cancerului” cod SMIS 328928 în condițiile și cantitățile prevăzute în cadrul Caietului de sarcini, parte a documentației de atribuire. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Imagistică RMN
Beschreibung: RMN 3 Tesla- 1 bucata, conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Imagistică CT
Beschreibung: Computer Tomograf- 1 bucata, conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Imagistică – ecografie generală
Beschreibung: Ecograf- 1 bucata, conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Unit ginecologic
Beschreibung: Unit ginecologic cu colposcop și electrocauter - 1 bucata, conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Endoscoape și echipamente conexe
Beschreibung: conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Unit ORL
Beschreibung: Unit ORL - 1 bucata conform specificatiilor caietului de sarcini si a documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Echipamente pentru monitorizare și suport vital
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Echipamente pentru administrare și gestionare tratamente oncologice
Interne Kennung: 8