See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego, prace szkółkarskie do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 -L. Budczyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP w okresie 3 lat od udzielenie zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o którym mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 80% wartości niniejszego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 -L. Grochowo i szkółka leśna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego i prace szkółkarskie do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP w okresie 3 lat od udzielenie zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o którym mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 80% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 -L. Zalesie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 -L. Zamek Myśliwski
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 -L. Bartków
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 -L. Maleszów
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 -L. Strzelce
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 -L. Miodary i L. Dąbrowa
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 -L. Sosnówka
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 -L. Sokołowice
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 -Ligota Polska
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 L. Ostrowina
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 L. Drożęcin i L. Goszcz
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 L. Twardogóra i Gola Wielka
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 L. Chełstów
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 L. Zbytowa i Kątna
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 L.Nieciszów i Szczodre
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP w okresie 3 lat od udzielenie zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o którym mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 80% wartości niniejszego zamówienia.