2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż szaf, szafek i regałów do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – III procedura.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i montaż pozostałego wyposażenia meblowego do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) załącznik nr 7 do zaproszenia do negocjacji OPZ (kalkulacja cenowa), 2) załącznik nr 8 do zaproszenia do negocjacji (projektowane postanowienia umowne)
Interne Kennung: ZP.26.70.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39141100 Schränke und Regale
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż szaf, szafek i regałów do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – III procedura
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż szaf, szafek i regałów do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – III procedura. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) załącznik nr 7 do zaproszenia do negocjacji - OPZ (kalkulacja cenowa), 2) załącznik nr 8 do zaproszenia do negocjacji (projektowane postanowienia umowne).