2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/37/2026 „Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego oraz jałowego oprzyrządowania i worków do żywienia wraz z dzierżawą mieszalnika dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów do żywienia pozajelitowego oraz jałowego oprzyrządowania i worków do żywienia wraz z dzierżawą mieszalnika. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1.1.1. Załącznik nr 1 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ „Kosztorysem ofertowym” 1.1.2. Załącznik nr 2 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ „Parametrami technicznymi mieszalnika 1.1.3. Załącznik nr 8 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ „Wzór umowy”
Interne Kennung: ZP/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP/37/2026 "Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego oraz jałowego oprzyrządowania i worków do żywienia wraz z dzierżawą mieszalnika dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi"
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: Załącznik nr 1 do SWZ Kosztorys ofertowy, Załączniki nr 2 do SWZ - – Parametry techniczne mieszalnika oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/37/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: część 1