See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PREPARATÓW DO DEZYNFEKCJI SKÓRY ORAZ OPATRUNKÓW HEMOSTATYCZNYCH DO SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY PREPARATÓW DO DEZYNFEKCJI SKÓRY ORAZ OPATRUNKÓW HEMOSTATYCZNYCH DO SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. w 13 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: D25C/251/N/49-106rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – preparaty do higienicznego i chirurgicznego mycia i dezynfekcji rąk, skóry
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do higienicznego i chirurgicznego mycia i dezynfekcji rąk, skóry do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – preparaty do dezynfekcji skóry
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji skóry do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – preparaty do dezynfekcji błon śluzowych, ran i pielęgnacji ran
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji błon śluzowych, ran i pielęgnacji ran do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – preparaty zawierające poliheksanidynę
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów zawierających poliheksanidynę do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – preparaty do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – chusteczki do dezynfekcji skóry rąk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy chusteczek do dezynfekcji skóry rąk do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – preparaty do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – preparaty zawierające podchloryn sodu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów zawierających podchloryn sodu do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 – preparaty zawierające podchloryn sodu
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – pady
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy padów do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 – preparaty zawierające poliheksanidynę
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 – zestawy do płukania pęcherza i cewnika
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do płukania pęcherza i cewnika do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 – opatrunki hemostatyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy opatrunków hemostatycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 13
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial