629620-2026 - Ergebnis
Polen – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Dostawa testów Elisa do wykrywania w surowicy krwi trzody chlewnej przeciwciał dla glikoproteiny E (gE) choroby Aujeszkyego wraz z niezbędnym oprogramowaniem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów Elisa do wykrywania w surowicy krwi trzody chlewnej przeciwciał dla glikoproteiny E (gE) choroby Aujeszkyego wraz z niezbędnym oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa testów Elisa do wykrywania w surowicy krwi trzody chlewnej przeciwciał dla glikoproteiny E (gE) choroby Aujeszkyego na 123 320 oznaczeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji i stanowi integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 483169-2026
Interne Kennung: AD-G.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa testów Elisa do wykrywania w surowicy krwi trzody chlewnej przeciwciał dla glikoproteiny E (gE) choroby Aujeszkyego na 123 320 oznaczeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% wartości całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).