2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plastové nádoby na bioodpad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nových nepoužitých plastových nádob (popelnic) pro sběr bioodpadu v počtu 3 000 ks (velikost 240 l) a 100 ks (velikost 1 100 l), včetně instalovaných čipů pro jejich identifikaci a vyražení výrobního čísla na popelnici.
Interne Kennung: P25V00000118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39224340 Mülleimer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu dodání zboží z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a znemožňují plnění smlouvy v dohodnutém termínu. V takovém případě může být termín dodání prodloužen o počet dnů, po které nebylo možné realizovat předmět smlouvy z výše uvedených důvodu.