629627-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminie Trzebiel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminie Trzebiel
Beschreibung: 1 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot odbierający z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebiel w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2030 r. 2. Liczba mieszkańców objętych gminnym systemem gospodarki odpadami na dzień 31.07.2026 r. wynosi 4 349 osób. Szacunkowa ilość odpadów jaką należy odebrać z terenu nieruchomości w okresie obowiązywania umowy kształtuje się na następującym poziomie: - 2520 Mg odpadów o kodzie 20 03 01- niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; - 400 Mg odpadów o kodzie 20 02 01- odpady ulegające biodegradacji; - 42 Mg odpadów o kodzie 20 02 01- odpady ulegające biodegradacji (zanieczyszczone); - 90 Mg odpadów o kodzie 15 01 01- opakowania z papieru i tektury; - 6 Mg odpadów o kodzie 15 01 01- opakowania z papieru i tektury (zanieczyszczone); - 800 Mg odpadów o kodzie 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych; - 64 Mg odpadów o kodzie 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych (zanieczyszczone) - 500 Mg odpadów o kodzie 15 01 07 – opakowania ze szkła; - 52 Mg odpadów o kodzie 15 01 07 – opakowania ze szkła (zanieczyszczone); - 460 Mg odpadów o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe; 3 Odpady komunalne w celu ich zagospodarowania będą przekazywane sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odpadów wytworzonych na terenie gminy Trzebiel i odebranych przez podmiot świadczący usługę odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Trzebiel. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia odpadów komunalnych w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 21:00 za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Interne Kennung: IP.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot odbierający z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebiel w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2030 r.
629627-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierIP.271.7.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
LotLOT-0001