See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, (...) w podziale na 17 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, wyrobów do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej, wyrobów do defibrylatora DefiMax biphasic, wyrobów do przezskórnej trombektomii, cewników do usuwania skrzeplin, sond do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT, systemów litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej, koszulek zbrojonych krótkich, cewników angiograficznych diagnostycznych do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń w podziale na 17 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Vorherige Bekanntmachung: 380188-2026
Interne Kennung: ZP.26.52.2026.JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: 10. Wyroby do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej
Beschreibung: Wyroby do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Wyroby do defibrylatora DefiMax biphasic
Beschreibung: Wyroby do defibrylatora DefiMax biphasic - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0012
Titel: 12. Wyroby do przezskórnej trombektomii
Beschreibung: Wyroby do przezskórnej trombektomii - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Cewnik do usuwania skrzeplin
Beschreibung: Cewnik do usuwania skrzeplin - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT
Beschreibung: Sondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. System litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Beschreibung: System litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. -Koszulka zbrojona krótka
Beschreibung: Koszulka zbrojona krótka - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Cewnik angiograficzny diagnostyczny do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń
Beschreibung: Cewnik angiograficzny diagnostyczny do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 17