See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego do Placówek Oświatowych Gminy Krasocin, budynków komunalnych Gminy Krasocin, kotłowni przy Urzędzie Gminy w Krasocinie i Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krasocinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego przeznaczonego do celów grzewczych dla Placówek Oświatowych Gminy Krasocin, budynków komunalnych Gminy Krasocin, kotłowni przy Urzędzie Gminy w Krasocinie oraz Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krasocinie. Szacunkowe zapotrzebowanie Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy wynosi 219 m³ lekkiego oleju opałowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1/ Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego przeznaczonego do celów grzewczych dla Placówek Oświatowych Gminy Krasocin, budynków komunalnych Gminy Krasocin, kotłowni przy Urzędzie Gminy w Krasocinie oraz Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krasocinie. Szacunkowe zapotrzebowanie Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy wynosi 219 m³ lekkiego oleju opałowego. 2/ Na podstawie art. 38 ustawy Pzp oraz porozumienia zawartego w dniu 29.05.2026r. pomiędzy: Gmina Krasocin, ul. Macierzy Szkolnej 1 , 29-105 Krasocin; Zespół Placówek Oświatowych im Jana Pawła II w Bukowie, Bukowa, ul. Szkolna 8, 29 – 105 Krasocin; Zespół Placówek Oświatowych im. rot. Witolda Pileckiego w Krasocinie, ul. Floriańska 1, 29-105 Krasocin; Zespół Placówek Oświatowych w Olesznie, Oleszno, ul. Szkolna 34, 29–05 Krasocin; Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie, Mieczyn 8, 29–105 Krasocin; Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie, ul. Świerkowa 6 Czostków 83, 29-105 Krasocin; Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krasocinie, ul. 1-go Maja 8, 29-105 Krasocin. Gmina Krasocin prowadzi postępowanie w imieniu i na rzecz ww. podmiotów, zgodnie z art. 38 ust. 2 ustawy Pzp. Po zakończeniu postępowania poszczególne podmioty zawrą odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania. W wyniku przeprowadzonego postępowania zostanie zawartych 7 odrębnych umów dla poszczególnych jednostek organizacyjnych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia podstawowego maksymalnie o 20% jego wartości ilościowej. Prawo opcji może zostać uruchomione w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na olej opałowy, w szczególności w okresie zimowym. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji będą odbywały się na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym, w szczególności w zakresie ceny, upustu, terminu dostawy oraz warunków realizacji umowy. Skorzystanie z prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej lub drogą elektroniczną. Uruchomienie prawa opcji nie wymaga zmiany umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostaw objętych prawem opcji po otrzymaniu informacji od Zamawiającego o uruchomieniu prawa opcji.