629649-2026 - Ergebnis
Ungarn – Personensonderbeförderung (Straße) – Belső betegszállítási szolgáltatás beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belső betegszállítási szolgáltatás beszerzése
Beschreibung: Szolgáltató feladata az Ajánlatkérő 1125 Budapest, Diós árok 1-3. szám alatt lévő székhelyén és telephelyein található valamennyi szervezeti egysége között bonyolítandó, intézményen belüli mentőszolgáltatás keretében végzett belső betegszállítási (beleértve az inkubátorok szállítását is) tevékenység ellátása. Várható esetszám: 12.500 eset/év A havi esetszám és ezzel összefüggésben a havi óraszám mindig az aktuális megrendelői igények (betegszállítási feladatok) szerint változik, ajánlatkérő a havi esetszámok/óraszámok tekintetében nem határozott meg sem minimum, sem maximum értéket. Ugyanakkor Ajánlatkérő a Kbt. 65. § (3) bekezdésének való megfelelés érdekében rögzíti, hogy az „egyes megrendelések” tekintetében 1 hónapos időtartamot vett figyelembe, mely időszakban átlagosan 1.229 óra/hó mértékű megrendelés kerül kibocsátásra. Ajánlatkérő az elvárt referencia mértékét ezen érték figyelembe vételével határozta meg. Szolgáltató feladatát az alábbi táblázatban foglalt szerinti betegszállító gépjárművek működtetésével és gépjárművenként 2 fős személyzet (1 fő gépkocsivezető + 1 fő betegkísérő) foglakoztatásával köteles ellátni a vonatkozó jogszabályok alapján Szállító autó A szolgáltatás időpontja óra / nap Mentő A Minden nap 07 órától-07 óráig 24 Mentő B Hétköznapokon 07 órától-18 óráig 11 Mentő C Hétköznapokon 07 órától-16 óráig 9 Mentő D Hétvégén, ünnepnapokon 09 órától-17 óráig 8 Hétköznapokon: Mentő A, Mentő B, Mentő C Hétvégén és ünnepnapokon: Mentő A, Mentő D Alapmennyiség: 14.750 óra/12 hónap Pozitív irányú mennyiségi eltérés (+30 %): 4.425 óra/12 hónap. Nyertes ajánlattevőnek vállalnia kell az alapmennyiségen felül legfeljebb 4.425 óra/12 hónap erejéig a szerződés szerinti feladatok teljesítését, az alapmennyiségre vonatkozóan megadott óradíjak alkalmazásával. Megrendelő a pozitív irányú mennyiségi eltérés igénybevételéről a szerződéskötést követő12 hónapon belül (az alapmennyiség lehívását követően) a Szolgáltatóhoz címzett egyoldalú jognyilatkozattal dönthet. Tekintettel arra, hogy a beszerzés pontos mennyisége nem határozható meg előre a teljesítés időtartama alatti betegszám változására tekintettel, ajánlatkérő a korábbi évek teljesítési adataira is tekintettel a Kbt. 28. § (1) bekezdésében, és a Kbt. 58. § (1) bekezdésében foglaltakkal összhangban határozta meg a fenti alapmennyiséget, és a mennyiségi eltérés mértékét. Az alapmennyiség és a pozitív irányú 30 %-os mennyiségi eltérés meghatározása a hatékony és felelős gazdálkodás elvének szem előtt tartásával, a Kbt. 28. § (1) bekezdésében és a Kbt. 58. § (1) bekezdésében foglaltak figyelembevételével történt. A részletes specifikációt a közbeszerzési dokumentáció 3. kötete (Műszaki leírás) tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 345985-2026
Interne Kennung: EKR002160232025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR002160232025/1