See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izbira izvajalca za opravljanje prevozov otrok v OŠ Šenčur za obdobje štirih let - PONOVLJENI POSTOPEK
Beschreibung: Predmet pogodbe je izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v občini Šenčur v šolskih letih od 2026/27 do 2029/30.
Interne Kennung: JN-75646
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ker gre za ponovitev postopka in ker mora naročnik do 1. 9. 2026 z izbranim izvajalcem podpisati pogodbo za storitve, ki so predmet tega javnega naročila, da bo učencem zagotovljen prevoz v šolo in domov, naročnik skladno s četrtim odstavkom 40. člena ZJN-3 skrajšuje rok za prejem ponudb.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553738