629684-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Afvalinzamelingsvoertuigen gemeente Boxtel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAfvalinzamelingsvoertuigen gemeente Boxtel
BeschreibungDe overeenkomst bestaat uit het leveren van 3 afvalinzamelingsvoertuigen. Doormiddel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgen voor een nieuwe afvalinzamelingsvoertuigen om de buitendienst goed te equiperen voor de uit te voeren werkzaamheden. Met deze vervangen wordt de bedrijfszekerheid van de werkzaamheden geborgd.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0000
Menge3 Stück