2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO WRAZ Z INSTALACJĄ, URUCHOMIENIEM I DOSTOSOWANIEM POMIESZCZEŃ
Beschreibung: Dostawa tomografu komputerowego wraz z instalacją, uruchomieniem oraz dostosowaniem pomieszczeń przeznaczonych do jego instalacji, w tym wykonaniem niezbędnych prac adaptacyjnych i instalacyjnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Planowane postępowanie zostanie przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0001