2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dobrowolnego grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodzin pracowników Politechniki Wrocławskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa dobrowolnego grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodzin pracowników Politechniki Wrocławskiej. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej
Interne Kennung: 11201/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa dobrowolnego grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodzin pracowników Politechniki Wrocławskiej. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.